+90 212 238 39 37
Top
 

Havaalanından Transfer

İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz ile havaalanı transfer servisimiz hizmetinizdedir.

İstanbul Atatürk Havaalanı Transfer

Eski adı ile Yeşilköy Havaalanı İstanbul ‘un avrupa yakasında bulunmaktadır. 1953 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Popüler destinasyonlarımız Kadiköy, Bostancı, Aksaray, Beyazıt-Sultanahmet, Beşiktaş, Şişli, İstinye ve Ataşehir’dir. Atatük havalimanında transfer hizmeti almak istiyorsanız bu konuda sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

İstanbul Atatürk Havaalanı uçuşların sık olduğu bir nokta. Havaalanına yetişmek sizin için problem gibi görünebilir. Ancak firmamız sizleri otelden ya da evinizden ve işyerinizden alarak havaalanına tam zamanında ve tam yerinde ulaştırır.

Pendik, Polonezköy, Maltepe, Kartal, Ümraniye, Üsküdar ve Çekmeköy ‘de evinizden havalimanına transfer hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda bu noktalara havaalanından da transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Harem Otogar ve Esenler Otogar’dan da transfer işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul şehir merkezlerine uzak olan Kumburgaz, Çorlu, Çatalca, Silivri,Başakşehir ve Avcılar ‘daki otelden ya da evinizden ve işyerinizden sizleri alıp İstanbul Atatürk Havaalanı’na uçuşusunuza yetiştirebiliriz

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer

Pendik sınırlarında olan havaalanı İstanbul’ un 2. havalimanıdır. Adı da Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den gelmektedir.

Havalanında karşılama ve tecrübeli sürücüler ile hizmet vermekteyiz. Popüler destinasyonlarımız Kadiköy, Bostancı, Aksaray, Beyazıt-Sultanahmet, Beşiktaş, Şişli, İstinye ve Ataşehir’dir. Sabiha Gökçen havalimanında transfer hizmetialmak istiyorsanız bu konuda sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçuşların sık olduğu bir nokta. Havaalanına yetişmek sizin için problem gibi görünebilir. Ancak firmamız sizleri otelden ya da evinizden ve işyerinizden alarak havaalanına tam zamanında ve tam yerinde ulaştırır.

Pendik, Polonezköy, Maltepe, Kartal, Ümraniye, Üsküdar ve Çekmeköy ‘de evinizden havalimanına transfer hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda bu noktalara havaalanından da transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Harem Otogar ve Esenler Otogar’dan da transfer işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul şehir merkezlerine uzak olan Kumburgaz, Çorlu, Çatalca, Silivri,Başakşehir ve Avcılar ‘daki otelden ya da evinizden ve işyerinizden sizleri alıp İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na uçuşusunuza yetiştirebiliriz.

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Seyehatinize güzel bir başlangıç yapmak için transfer işleminizi sizlere sorunsuz sunuyoruz. Planlı ve saatinde hazır olacak aracımız ve deneylimli sürücülerimiz sizleri otelde, işyerinde ya da havalanında bekliyor olacaktır.

Engin tecrübemiz ile güvenli ve konforlu ulaşım hizmetini sizlere sunmayı ilke edindik. Uygun fiyatlara, şoförlü araçlarla rahat transferin tadını çıkartabilirsiniz.

Vip Transfer Hizmeti

Sabiha Gökçen transfer firmaları arasında ucuz hizmet veren kurumsal olmayan firmalardan bir adım önde olan firmamız sizlere bu konuda 100% destek vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret ediyoruz.

tur-banner